Sıkça Sorulan Sorular

[rentit_accordion class=””][rentit_accordion_section title=”Gaziantep Otomobil Kirala’ dan ne tür araçlar kiralayabiliriz?”]Gaziantep Otomobil Kirala ile filo ihtiyacınıza uygun Türkiye’de üretilen ve ithalatı olan her marka ve her model binek ve hafif ticari araç kiralanabilirsiniz.
[/rentit_accordion_section][rentit_accordion_section title=”Minimum ne kadar süre ile kiralayabiliriz?”]Gaziantep Otomobil Kirala ile Uzun dönemli filo kiralama teklifleri minimum 12 aydır(1 yıl)
[/rentit_accordion_section][rentit_accordion_section title=”Araç kiralamak için bir alt limit var mı?”]Hayır, Filo Kiralama, dilimizde “Uzun Dönem Otomobil Kiralama” olarak kullanılmaktadır. Filo Kiralama, araç adedinden daha çok kiralama süresini ifade etmektedir .[/rentit_accordion_section][rentit_accordion_section title=”Aylık ödemelerimizi TL ile yapabilir miyiz?”]Evet, Tercihinize göre Amerikan Doları(USD) veya Euro ile de ödeme seçeneklerimiz de mevcuttur.
[/rentit_accordion_section][rentit_accordion_section title=”Araçları kiraladığımızda bakım, vergiler,sigorta ve diğer yükümlülükler kime aittir ?”]Gaziantep Otomobil Kirala’ dan araç kiraladığınızda, araçlarınız ile ilgili tüm giderler bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Vergilerin ile tüm sigorta, kasko, muayene, periyodik bakım, lastik değişimi gibi her türlü destek operasyon giderleri de aylık kiralama bedeline dahildir.
[/rentit_accordion_section][rentit_accordion_section title=”Araçlarımız kaza geçirirse ve servis süresi uzarsa yedek araç hizmeti veriyor musunuz ?”]SVC Oto Kiralama , size iş sürekliliğinizi devam ettirmeniz için 24 saat içersinde muadil bir araç temin etmektedir[/rentit_accordion_section][rentit_accordion_section title=”Yol Yardımı alabiliyor muyuz?”]Gaziantep Otomobil , size iş sürekliliğinizi devam ettirmeniz için 24 saat içersinde muadil bir araç temin etmektedir[/rentit_accordion_section][rentit_accordion_section title=”Kiraladığımız araçların kullanıcı Sayısında sınırlaması var mı?”]Şirketinizin personeli olması şartıyla ve bize önceden kişileri yazılı olarak bildirmesi halinde araç kullanıcı sayısında sınırlama yoktur.[/rentit_accordion_section][rentit_accordion_section title=”Kiraladığımız araçlara istediğimiz gibi logo uygulaması, giydirme işlemleri yaptırabiliyor muyuz?”]Evet yaptırabilirsiniz. Araç satın alındığında Logo uygulama ve giydirme işlemleri önceden ruhsata işlenmesi gerekmektedir. Bundan dolayı bize önceden bildirilirse kiralanan araçlar trafiğe sorunsuz olarak çıkabilir.[/rentit_accordion_section][rentit_accordion_section title=”Araçların yakıt durumu ne şekilde uygulanmaktadır?”]Gaziantep Otomobil Kirala’ dan kiraladığınız araçları ne şekilde alıyorsanız o şekilde teslim ediyorsunuz.

[/rentit_accordion_section][/rentit_accordion]