Hakkımızda

Sektörde ki büyümeyi yakından takip eden Gaziantep Oto Kiralama tarafından Gaziantep ve Çevre illerde sektörün ihtiyacını karşılamak amacıyla 2015 yılında Gaziantep Oto Kiralama Şirketi adıyla bünyemizde  bulundurduğumuz 85 araç ve. Esnek çalışabilen, rekabetçi , yenilikçi, kalite yönetim felsefesini yaşam biçimi haline getirmiş , sinerji oluşturan, değişime hızla ayak uydurabilen ve müşteri memnuniyetini en önem planda tutan bir kadroyla siz müşterilerimize  hizmet vermeye başladık.

 

Bu sektöre başladığımız günden bugüne kendi binmeyecek olduğumuz hiçbir aracı sizlere kiralamamaktayız.  Filomuzdaki araçların çoğu sıfır kilometredir. Kullanılmış araçları dahi  bütün kontrollerini yapıp sıfır konseptin sizlere sunarak işinizi şansa bıraktırmıyoruz.  İster yolda olun ister ; araç kiralama aşamasında sizlere 7/24 iletişim desteği sunuyoruz.  Dilerseniz araçlarımızda sizlere ücretsiz olarak bebek koltuğu, engelli sürücü aparatı, navigasyon cihazı ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ekipmanları sunarak sizlere daha keyifli bir yolculuk deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz . Filomuzda ki tüm araçları sizlere rent a car kaskolu ve trafik sigortası yapılmış şekilde teslim ederek karşılaşabileceğiniz bütün yasal ve maddi sorunları sizler için güvence altına alıyoruz.

 

Gaziantep Araç Kiralama olarak ; Son model Binek Tipi, Ticari ve VİP  araçlarımızla sizlere konfor ve güvenlik sunmaktayız.

 

Bireysel ihtiyaçlarınız doğrultusunda ihtiyacınızı uygun aracı kiralayabilirken;Şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda yönetici ve çalışanlarınız için uzun süreli veya Seminer, Kongre , Toplantı , Fuar, Organizasyon veya İş yemekleri için dev zengin filomuzla siz değerli müşterilerimizin yanın yer alıyoruz.Dağlık ve kötü arazi koşulları için 4×4 araçlarımızı ; Geniş aile veya kalabalık arkadaş grubuyla yapacağınız gezilerinizde  ihtiyacınıza uygun VİP veya Geniş Araçları; Lüks görünüm ve kaliteye önem veriyorsanız VİP Koruma, Bay veya Bayan şoförlü yada şoförsüz şekilde ihtiyacınıza uygun VİP aracı filomuz’dan  Saatlik, Günlük, Haftalık, Aylık, Yıllık olarak ; 0505 055 15 19 veya 0342 606 05 19 numaralarını arayarak 7/24  kiralayabilir yada istediğiniz tarih ve saate seçtiğiniz aracı sizlere güvenle biz teslim edebiliriz.

Araç kiralamada bizi tercih ettiğiniz için siz değerli müşterilerimize ‘Teşekkür ederiz’.